Het boek van verwondering winactie

Doe mee en win!

Het boek van verwondering laat iedereen ontdekken met hoeveel liefde God naar ons kijkt. Wie je ook bent en waar je ook vandaan komt, je mag bij Gods familie horen.  

  1. Bespreek de volgende vraag met je kind 

”Hoe geef jij anderen het gevoel dat ze erbij horen?” 

Voorbeelden om het uit te leggen aan je kind kunnen zijn:

  • Hoe zou jij iemand die vaak alleen zit mee kunnen laten doen?
  • Wie in jouw klas voelt zich misschien buitengesloten? Wat kun jij doen voor diegene?
  • Als er een nieuw kind in jouw klas komt, hoe laat jij dan zien dat hij of zij erbij hoort?
  1. Stuur zijn of haar reactie in via dit formulier en win een mooie prijs! 

Alle reacties plaatsen we, met alleen vermelding van de voornaam, op onze website

Reageer voor 22 oktober om kans te maken op een van de prijzen.

Prijzenpakket Het boek van verwondering

Maak kans op het prijzenpakket bestaande uit ‘Het boek van verwondering‘ met prachtige extra’s.

Ook verloten we 3 losse exemplaren van het boek.

Als je meedoet, krijg je sowieso één van de mooie bijbelverhalen in je mailbox

Een Bijbelverhalenboek dat kinderen laat stralen – en oudere lezers zal raken. 

Het boek van verwondering opent een kleurrijke wereld vol prachtige illustraties en verrassende verhalen. Het is bedoeld voor lezers vanaf 8 jaar, die stap voor stap ontdekken hoe groot en liefdevol God is, en dat zij er helemaal bij horen. 

De aansprekende verhalen en vragen nodigen uit om dit boek samen te lezen, erover door te praten en je telkens opnieuw te verwonderen. 

Deze boodschap klinkt door op elke bladzijde: 
Jij bent Geliefd. Jij Hoort Erbij. Jij geeft Vreugde. 

Een ideaal (cadeau)boek voor gezinnen, kinderwerk en scholen – én een inspirerend leesboek voor oudere generaties die (opnieuw) willen ontdekken dat zij kostbaar zijn in Gods ogen. 

Het boek van verwondering is een vertaling van The book of Belonging en vertaald door Corien Oranje en Stefan van Dijk. 

Om deze video te kunnen bekijken moet je ‘Sociale media en advertenties’-cookies accepteren. Klik hier om jouw cookie-instellingen te wijzigen.

Hoe praat je met kinderen en tieners over de veelkleurigheid van God en mensen?

Deze vraag beantwoorden Anne-Mareike Schol-Wetter (NBG) en Nelleke Plomp (KiemPlaats) in het komende webinar op 22 oktober. Zij delen onder anderen hoe Bijbelse verhalen en kindertheologie daarbij kunnen helpen. Je krijgt praktische handvatten om verschillen en overeenkomsten bespreekbaar te maken, Gods gastvrijheid te laten zien en kinderen zichzelf te laten herkennen in Bijbelse personen. Meld je aan en doe mee.